KONST / Litografier / Färglitografi 11642156
*
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2018
kl 19:42:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/2 10:55:16
1
150 kr
19/2 17:26:11
2
150 kr
19/2 17:26:11
1
150 kr (Budbetjänt)
19/2 17:27:33
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
*
Lars Stenman
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/2 10:55:16 | 1 | 150 kr |
| 19/2 17:26:11 | 2 | 150 kr |
| 19/2 17:26:11 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 19/2 17:27:33 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43



